halsa smaland

SMÅLAND

Kaliteli bir uykunun en saf halini keşfedin…

halsa smaland yatak

Zamanı geçmeyen klasik zevklerin son teknolojiyle buluştuğu Hälsa Småland, uyku keyfinizi artırmak için nefes alan doğal malzemelerden yapılmış bir yatak.

%100 doğal pamuktan üretilen dokuma kumaşa sahip olan, bir tarafında deve yünü, diğer tarafındaysa doğal ipek bulunan bu yatak, sizi her yönden yumuşak ve konforlu bir uykuyla sarıyor.

Hälsa Småland yatağını farklı kılan özelliklerin başında, doğadan ilham alarak kullanılan deve yünü geliyor. Uyku ortamınızdaki sıcaklığı dengeleyen deve yünü, kışın sizi sıcacık sararken, yazın da serin tutuyor.

Hälsa Småland yatağınızın size sunduğu rahatlığı artıran bir diğer özellik de, binlerce yıldır değerini koruyan, doğal bir konfor ve benzersiz bir yumuşaklık sağlayan ipek malzemesi… Hava geçirgenlik özelliğine sahip ipek sayesinde yazın terlemeniz minimum seviyeye iniyor. Böylece REM uyku kaliteniz de artıyor.

ProFlex® Yay Sistemi İsveç’te üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor.

İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.

Deve Yünü Gündüz ve gece arasında çok yüksek sıcaklık farkı bulunan çöl şartlarına bile uyum sağlayan deve yünü, sıcaklığı dengeleme özelliğiyle biliniyor. Hälsa yataklarında kullanılan deve yünü, sizi kışın sıcak, yazın da serin tutuyor.

İpek Yatak üretiminde binlerce yıldır kullanılan ve her dönem değerli bir malzeme olan ipek, hava geçirgenlik özelliğiyle sizi serin tutuyor. Ayrıca, Hälsa yatağınızdaki ipek dolgu, yatağın vücut hareketlerinize daha hızlı adapte olmasını sağlıyor.

proflex fjadrar
iso-140001-2015
iso-140001-lrqa
confidence-in-textiles
ohsas-18001
halsa smaland
Menü