halsa uppsala

UPPSALA

Doğal, sakin ve serin bir uykuya dalın…

halsa uppsala yatak

İsveç’in el değmemiş doğal güzellikleriyle çevrili bir uyku dünyasına hoş geldiniz… Doğallığın ulaştığı son nokta olan Micromodal kumaşa sahip olan Uppsala yataklarında kendinizi tabiat ananın kucağında hissedebilirsiniz. Kayın ağaçlarının liflerinden üretilmiş yarı doğal kumaş olan Micromodal kumaş, ipeksi bir dokunuşuyla size doğa dostu bir konfor yaşatıyor.

Uppsala yataklarında, doğal ve konforlu bir uyku deneyimi sağlayan birçok özellik bulunuyor. Farklı vücut yapı ve ısılarına uyum gösteren özel üretim Visco… 5 bölgeli şık ve rahat kılıfı… Hava transferi teknolojisine sahip Wave Therapy Foam… Sizin için her şeyin en iyisini ve doğalını düşündük.

Yatağınızın içerisindeki Täcker kılıf sayesinde daha fazla hijyen elde edebilirsiniz.

Micromodal Technology Doğallığın ulaştığı son nokta olan Micromodal kumaşla kendinizi tabiat ananın kucağında hissedebilirsiniz… Doğal malzeme üretiminde bir adım daha ileri giden Micromodal, mikroskobik liflerin kabarıklığı sayesinde ipeksi bir dokunuşa sahip; örneğin, pamuğa göre 2 kat daha yumuşak.

Kendi kendilerini gençleştirip canlandırma özelliğine sahip olan kayınların liflerinden üretilmiş yarı doğal kumaş olan Micromodal kumaş, size doğa dostu bir konfor yaşatıyor.

Wave Therapy Foam Vücut ısısının yükselmesi nedeniyle rahatsız bir gece geçirenler için Wave Therapy Foam, mükemmel bir seçenek sunuyor. Wave Therapy Foam, vücut ısınızı eşit olarak dağıtıyor ve oluşan terin buharlaşmasını sağlıyor. Hava transferi teknolojisi sayesinde uyku kalitesini artıran bir mikro iklim oluşturulmasına destek oluyor. Yarattığı kuruluk sonucunda gece boyunca rahat etmenizi sağlıyor.

halsa uppsala
Menü