halsa vasterbottens

VÄSTERBOTTENS

Sudan gelen iyileştirme gücüyle rahatlayın…

halsa vasterbottens yatak

Denizlerin ve göllerin ferahlığından gelen sağlık, doğallık ve güzellikle tanışın… Västerbottens yataklarında kullanılan OceanRelax teknolojisi, hem biyolojik, hem de estetik özelliklere sahip.

Doğallık hissini daha da artırmak için yün ve pamuk malzemelerinden üretilen bu yatak, ayrıca yazlık-kışlık kullanımıyla her mevsimde tam keyfinize göre uyku deneyimi yaşatıyor.

ProCoil® Yay Sistemi Amerikan Leggett & Platt’ın kesintisiz ve sürekli yay sistemlerinde en üst model olan ProCoil®, yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz özelliği sayesinde üst düzeyde, sessiz ve kesintisiz bir uyku konforu sağlıyor. Deformasyona karşı özel ısıl işlemi uygulanmış yay karkası yatağın ömrünü de uzatıyor. Yatağınızın kullanım yüzeyini genişleten ve sıkı bir oturma yüzeyi temin eden Pure Edge HD System ile konforlu bir kullanımdan yararlanabilirsiniz.

OceanRelax Technology Denizlerden gelen vitaminin gücüyle canlanmak isteyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor. OceanRelax, hem biyolojik, hem de estetik özelliklerine sahip.

Mavi-yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü olan Spirulina’dan güç alan OceanRelax teknolojisi, doğal ve ferah bir uyku sağlıyor. Tuzlu sulu okyanuslarda ve tatlı su göllerinde bulunan %100 doğal Spirulina, genellikle gıda takviyesi olarak kullanılıyor. Bu nedenle OceanRelax, uykunuzu doğal olarak besliyor.

Active Support Technology® Kaslarınızın daha doğal bir uyku pozisyonunda dinlenmesini sağlıyor. Active Support Technology sayesinde yatağın içerisindeki yaylar, uyku sırasındaki hareketlerinize anında uyum sağlıyor. Vücudunuzu destekliyor, aktif ve rahat bir uyku sunuyor.

Less Partner Disturbance Technology Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.

Fine Wire Technology Isıl işlemle dayanıklılığı artırılmış yaylar sayesinde benzer yataklara göre neredeyse 3 kat daha fazla kullanım süresi sunuyor. Uyku esnasındaki ısı ve nem dengesini %28 daha iyi koruyabiliyor.

legget platt
active support technology
fwt-150
halsa vasterbottens
Menü