Uyku Sanatı

Hälsa, İsveç dilinde sağlık anlamına gelir. Marka bu anlam üzerine inşa edildiği için sağlıklı uyku ve sağlıklı yaşam üzerine eğiliyoruz.

Hälsa’da kullanılan doğal malzemeler uyku ortamınızın sağlıklı bir ekosisteme kavuşmasını sağlıyor. Yatağınızın nefes almasını mümkün kılıyor. Bu sayede yatağın yüzeyinde veya içinde nem birikmesinden kaynaklanan zararlı mikroorganizmaların üremesini engelliyor. Biriken bölgesel ısıyı tüm yüzeye yayarak terleme ve tutulma sorunlarını minimize ediyor.

Farklı anatomiye sahip kişilerin aynı yatağı algılama şekli farklılık gösteriyor. Boy, kilo, kas ve kemik yapısı bireylerin yataktan beklentilerini ve deneyimlerini ayrıştırıyor. Kişisel hissi ifade ettiği için sert/yumuşak kelimelerinden sakınıyoruz. Vücudumuzun tüm fizyolojik kıvrımlarını destekleyen ve bize sağlıklı bir uyku ortamı sunan ergonomik doğal yataklar tasarlıyoruz.

Yaşam alanınızın ve yatak odanızın sıcaklığı mevsim koşullarından bağımsızdır. Aynı yatağı paylaşan partnerlerin bile yatakta farklı sıcaklık beklentileri olabilir. Bu yüzden çeşitli uyku, örtünme ve giyim alışkanlıklarına sahip partnerlerin aynı yatakta vücut ısılarını dengeleyen ve optimum düzeyde tutan yataklar üretiyoruz. Uyku ortamınızı dört mevsim ideal şartlar ile buluşturuyoruz.

Yataklarımızı geleneksel el işçiliği ile üretiyoruz. İsveçli ustaların hünerli el işçiliği ile bazı yatak modellerinin üretimi 7 iş gününe kadar sürüyor. Böylece Hälsa’da her bir yatakta emek, özen ve doğallık hissediliyor.

Ürünler

Hälsa’nın tüm doğal yatakları İsveç’teki üretim tesisinde üretiyoruz. Hälsa’nın üretim felsefesi ve tasarım anlayışı İsveç’ten ve İskandinav anlayışından doğdu.

Baza & başlıklar ile ev tekstili ürünlerinin üretimini Türkiye’de gerçekleştiriyoruz. Lateks yastıkları ise Malezya’dan temin ediyoruz.

Stoğu olmayan ürünler için lütfen canlı destekten yardım alın. Eğer ürünün stoğa girme tarihi yakın ise teslimat planlaması ileri tarihe alınarak sipariş verebilirsiniz. Tarih belirsiz ise destek ekibimiz size durumu bildirecektir.

Kişiye Özel Üretim Ürünler

Hälsa’da mobilya kategorisindeki tüm ürünler kişiye özel üretilmektedir.

Mobilya kategorisindeki tüm ürünlerin kumaş / renk tercihini siz belirliyorsunuz. Bunun dışında baza & başlıkları taleplerinize göre birleştirip set haline getirebilirsiniz.

Bazalarda depolama alanı seçeneği tercih edilebilir. Ayak seçimleri de özelleştirmeye dahildir.

Tüm bazalar için kumaşı kendiniz getirebilirsiniz. Kumaşı kendiniz getirdiğinizde fiyattan %5 düşülür.

Satış Sonrası Hizmet

Hediye çeki kullanılarak gerçekleşen siparişlerde nakit iadesi yapılamaz. İade hediye çeki ile yapılır.

Tüm hediye çeki veya indirim kuponları tek kullanımlıktır. Özel nedenlerden dolayı iptal ediliyorsa veya süresi dolmuşsa yeniden tanımlanmaz.

Özelleştirilmiş ürün: Talepleriniz doğrultusunda kumaş rengi / türü değişen; özel ölçülerde üretimi gerçekleştirilen; ahşap türü, rengi, ayak modeli vs seçilerek üretilen ürünlerdir.

Standart ürün: herhangi farklı uygulama olmadan üretilen ürünlerdir.

Özel üretim siparişlerde iptal, iade veya değişim gerçekleştiremiyoruz.

Bunun dışında kargoya verilmemiş siparişleriniz için bize ulaştığınızda iptalini gerçekleştiriyoruz.

Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun olduğunda lütfen bizimle iletişime geçin. Buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

24 saati aşmadan mesajınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Siparişinizi tam ve sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak için özenle hazırlıyoruz. Yide de herhangi bir sorun olduğunda çözüm sürecini en kısa sürede başlatıp tedarik ve değişim için aksiyon alıyoruz.

Mağazalar

Hälsa mağazaları haftanın 7 günü açık.

İSTANBUL

Hälsa Akasya 10:00 – 22:00
Hälsa Skyland 10:00 – 19:30
Hälsa Erenköy 10:00 – 21:00
Hälsa Göztepe 10:00 – 21:00
Hälsa Etiler 10:00 – 20:00
Hälsa Modoko 10:00 – 19:30
Hälsa Masko 10:00 – 19:30
Hälsa Emaar 10:00 – 22:00
Hälsa İstinye Yakında…

ANKARA

Hälsa Çankaya 10:00 – 20:00
Hälsa Panora 10:00 – 22:00

İZMİR

Hälsa Alsancak 10:00 – 20:00

KOCAELİ

Hälsa 41 Burda 10:00 – 20:00

ADANA

Hälsa 01 Burda 10:00 – 20:00

DENİZLİ

Hälsa Denizli Yakında…

Teslimat

Siparişlerinizi özenle hazırlıyoruz. En geç 4 iş günü içinde kargoya veriyoruz.

İstanbul içi tüm yatakları Hälsa araçları ile adresinize teslim ediyoruz. Normal koşullarda 09:00 – 18:00 arası teslimat saatleri. Kampanya ya da hava koşulları yüzünden birikme yaşandığında bu saatlerde bilginiz dahilinde esneme yapıyoruz.

Beklenmedik bir durum olduğunda buraya tıklayıp formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Hälsa uyku ürünlerini; Hälsa mağazası olan tüm illerde ücretsiz teslim ediyoruz.

Kurulum

Ürünlerin kurulumunu teslimat günü tamamlıyoruz.

Talep doğrultusunda teslimattan sonra belirlediğiniz bir güne kurulum randevusu da verebiliyoruz.

Ürünleri teslim ederken kurulumlarını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Fakat teslimat gününden sonra ayrıca bir tarihte kurulum talep ettiğinizde kurulum bedelini tarafınıza fatura ediyoruz.

Garanti

Türkiye’de yatak kategorisindeki ürünler için resmi garanti süresi 2 yıldır. Fakat Hälsa olarak ProFlex® Yay Sistemine sahip yataklar için 25, ProPocket® Yay Sistemine sahip yataklar için 15 yıl garanti süremiz mevcut.

Garanti hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen en yakın Hälsa mağazası ile iletişime geçin.

Ödeme

Ödeme sayfasında yer alan kupon kodu bölümünü kullanarak size özel tanımlanmış kupon kodu ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme ekranında 3D Secure ile işlem gerçekleştirilir.

3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine alır.

Ödemesini Havale / EFT ile aldığımız siparişleri en fazla 2 iş günü içerisinde onaylıyoruz. Ayrıca Havale / EFT ile aldığımız ödemelerde sipariş tutarından %10 indirim uyguluyoruz.

Havale / EFT ile ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numarasını girmelisiniz.

Banka Bilgileri:

HALSA SWEDEN MOBİLYA SAN. TİC. A.Ş.
Türkiye İş Bankası İstanbul Küçükyalı Şubesi
TR91 0006 4000 0011 0340 9804 34