Uyku Sanatı 101

Doğru yastıkta mı yatıyoruz?

Dinç kalkmak, uykuyu almış olarak uyanmak aslında hayatımızın o kadar önemli bir parçası ki … “Sabah nasıl uyanırsan ve güne nasıl başlarsan günün öyle geçer” derler ya işte onun anlamını açıklıyoruz…

Uyumadan önce yatakta çok döner misiniz? Yastığınızı ikiye katlar mısınız? Sabah uyandığınızda boynunuz veya başınız ağrır mı? Bu sorulardan birinin cevabı “evet” ise siz daha doğru yastığınızla tanışmamışsınız demektir. Doğru yastığı bulabilmek için tabiki denemek kadar sorulara doğru yanıt verebilmek de önemlidir.

Sabahları boyun bölgesinden başlayan bir baş ağrınız var ise size boyun destekli yastığımızı denemenizi öneririz. Hälsa’nın Kolmården modeli; Malezya’da Hälsa için özel olarak yetiştirilen kauçuk ağacından elde ediliyor ve %100 doğal lateksten oluşuyor. İçerisine hiçbir ek madde veya kimyasal katılmamış saf Kolmården yastıklar benzersiz esnekliğiyle her hareketinizde boynunuzu destekler. %100 pamuk dış kılıfı, ekolojik yapısı ve özel hava kanalları ile hava sirkülasyonu sağlar ve terlemeyi önler. Özel tasarımı sayesinde boyun ağrıları yaşayanlar için mükemmel destek sunar.

Yastığınızı ikiye katlıyorsanız yastığınız sizin için alçak demektir. Size yoğun iç dolgusuyla boynunuzu ve başınızı nereye koysam da rahat etsem dedirtmeyecek bir yastıktan bahsedelim. Avustralya yünü iç dolgulu Klarälven yastık, kış aylarında sıcak tutarken, doğal yapısıyla uyum sağlıyor ve sıcak havalarda terlemeyi önlüyor. %100 pamuktan üretilmiş saten kumaşı olmasıyla da hem doğal hem de hijyenik. İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor.

Puf puf sevenler içinse en gömülmelik olanı Norrström. Kaz tüyünün doğal yapısı sayesinde nefes alan Norrström yastıklar ısıyı algılıyor, vücut sıcaklığınızı ortam ısısına göre dengeliyor. Gece boyunca tüm hareketleriniz için vücudunuza mükemmel uyum sağlıyor, keyifli ve konforlu bir uyku ortamı sunuyor. %100 pamuk dış kılıfı cilde dost yapısıyla hijyen sağlarken, yine %100 pamuk olan iç kılıfı doğal olarak nefes alıyor. Özel dokuma çift kat pamuk kılıfı sayesinde de tüylerin kumaş dışına çıkmasını engelliyor. Bu da hijyen severler için muhteşem bir özellik!

Sizin için doğru yastığı bulmaya Hälsa mağazalarına bekliyoruz! Mağaza listemize ulaşmak için lütfen tıklayınız: Satış Noktalarımız

Sağlıklı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

DAHA FAZLA BLOG