Hälsa

Hälsa Dünyada Büyümeye Devam Ediyor

Hälsa, Tayvan’ın Taichung şehrinde yeni mağazasını açtı. 2019 yılında Çin’de ortaya çıkan Covid-19 Koronavirüs hastalığı hızla yayılarak tüm dünyada ticari hayatı olumsuz etkilemiştir. Ancak Tayvan, aldığı etkili önlemlerle virüsün yayılmasını önlemeyi başarırken, virüse karşı etkin sağlık sistemi sayesinde ticari ve sosyal hayat sorunsuz devam etmektedir. İsveç’te başlayan ve dünyaya yayılan Hälsa rüyası, dünyaca bilinen İsveç kalitesi ve sağlamlığını, doğadan ilham alan tasarım anlayışını müşterileri ile buluşturmaktadır.

Hälsa, geleneksel el sanatları ile modern teknolojileri buluşturarak yatak üretimini eşsiz bir uyku sanatına dönüştürüyor. Hiçbir makinenin ulaşamayacağı titizlik ve maharetle tek tek üretilen Hälsa yataklarında kendinizi çok özel hissedeceksiniz. “Doğadan ilham alan, merkezinde insan olan, geleneksel ile teknolojini birleştiği nokta…” mottosundan yola çıkan Hälsa, geleneksel mağazacılık anlayışını ve müşteri deneyimi odağını devam ettirerek birçok ülkede mağaza deneyimini müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Pandemi dönemi ile sağlığımıza daha fazla dikkat ettiğimiz bu dönemde Hälsa, Çin’deki 19. mağazasını Sichuan eyaletinin Chongqing şehrinde açtıktan sonra Tayvan’daki yeni mağazasını açarak merkezinde insan ve insan sağlığı yer aldığını bir kez daha vurgulamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

DAHA FAZLA BLOG