Genel

İskandinav Dekorasyonu

Hälsa ekibi olarak elimizden düşürmediğimiz Lagom kitapçığından bir alıntıyla İsveçlilerin Dengeli Yaşama Sanatının İskandinav dekorasyonuna nasıl yansıdığına şöyle bir göz gezdireceğiz. Lagom dengesini evinize de dahil etmek için fazlalıkları ortadan kaldırmanın dışında neler yapabilirsiniz? İskandinav Dekorosyonu nedir? Tam olarak neyi ifade eder?

İsveç’e Özgü İç Dekorasyon

İsveç tarzı genelde çok aydınlıktır; bolca beyaz, belki biraz gri ve bir miktar ahşap detay. Baskın duvar iç dekorasyonda Lagom yaklaşımının bir yansımasıdır. Bir duvarda farklı bir renk ya da duvar kağıdı kullanırsınız çünkü onu bütün odada kullanmak biraz aşırı, tek duvarsa lagom olur.

Çevre ile Dost İç Mekan Trendi

Sürdürülebilirlikle çalışan ve bu anlamda sorumluluk üstlenen bir dizi marka var. Onlardan alışveriş yapın, genelde çok kaliteli oluyorlar. Çevreyle dost sertifikalı boya ve duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz. Şu anda trend bu yönde ve umarım öyle kalır.

Ruh Haline İyi Gelen İç Mekanlar

Mobilyada nötr bir baz ve sevdiğiniz renkleri seçin. Daha sonra ruh halinize ve mevsimlere göre detaylarla oynayabilir ya da eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Fazlalıklardan kurtulmak stresi azaltmanın kilit yollarından biridir. Püf noktalarından biri, gevşemek ve enerji toplamak için kişinin kendisine favori bir köşe yaratmasıdır.

İsveç tasarım anlayışını esas alan mobilyalar ve uyku ürünleri ile kendi uyku cennetinizi yaratabilirsiniz. Lagom felsefesi esas alınarak İsveç tasarım anlayışı ile üretilen uyku ürünlerini şimdi buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

DAHA FAZLA BLOG